Çocuğunuzun Koruyucu Meleği BeSafe

Çocuklar, BeSafe oto koltuklarıyla artık daha güvenli seyahat ediyor

Çocuğunuzun koruyucu meleği BeSafe…

Çocuklar, BeSafe oto koltuklarıyla artık daha güvenli seyahat ediyor

Hikayemiz, bundan 56 yıl önce ilk güvenli çocuk oto koltuğundaki ışığı görmemizle başladı. O yıllarda oto koltukları, çocukların otomobil ile seyahati sırasında oturduğu bir yer olarak görülüyordu. Yakın zamanda çocukların araç içinde daha fazla korumaya ihtiyacı duyduğu fark edildi. Bu yeni anlayış, BeSafe olarak bizim onların ihtiyaçlarına özel çocuk oto koltukları geliştirmemize de ön ayak oldu.

Çocuklar için doğru araç güvenlik çözümü, hayat kurtarır.

BeSafe yüksek kalite gerektiren sıkı güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerle her zaman lider olmaya çalışır. BeSafe daha doğmamış bebekleri koruma üzerine araştırma ve geliştirmede uzmanlaşmıştır. Güvenlik, gelenek ve gelişim BeSafe için önemli birer faktördür. Bu faktörler BeSafe’in geliştirilmesinde önemli bir rol oynamış ve BeSafe’in sayısız ödül ve çarpışma testi kazanmasını da sağlamıştır. Çocukları mümkün olan en iyi şekilde koruma güdüsü, bizim için önemli bir ilham kaynağı olmuştur. Araç sayısının artması, hız ve güvenlik gereklilikleri, oto koltuklarımızı geliştirmede önemli bir etken olmuştur. Asıl hedefimiz, kaza anında çocukları mümkün olan en iyi şekilde korumaktır. Ödüller ve testler bir yana, en önemli şey gerçek hayatta ne olduğudur. BeSafe, çocuklar için yüksek kaliteli araç koltuklarının geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda lider bir şirkettir.

BeSafe’in Vizyonu

Bizim gücümüz, bizim için en kıymetli olan; çocuklarımızı koruma isteğinden gelir: BeSafe olarak kendimizi, her yaştaki çocuk için mümkün olan en güvenli oto koltuğunu ve diğer yol güvenlik ürünlerini, geliştirmeye adadık.

Vizyonumuz, çocukların trafik kazalarını en az hasarla atlatmasını sağlamaktır.

BeSafe’in Değerleri

Temel değerlerimiz; Güvenlik, tasarım ve yenilik, en güvenli çocuk oto koltuklarını üretme yaklaşımımızı belirler.

Uzman İskandinav güvenliği…

BeSafe, sahip olduğu patentli teknolojisi sayesinde, oto koltuklarında EPS/EPP köpük sistemi geliştirilmiş, yan darbe korumaları ve VRF sistemi kullanarak, hayattaki en değerli varlıklarımızın Uzman İskandinav Güvenlik anlayışıyla seyahat etmesini sağlıyor.

Geliştirilmiş Güvenlik!

BeSafe’ın Hollanda’da bulunan ArGe departmanı kendini daha da geliştirmek için, düzenli olarak onay standartlarını geliştirildiği uluslararası araştırma komitelerine katılmaktadır. BeSafe oto koltukları, bu yüksek kalite standartlara erişmek için hem kendi bünyesinde hem de Almanya’da bulunan ADAC gibi saygın uluslararası test kuruluşların, yaptığı çok zorlu testlerden geçer.

BeSafe, her yıl araştırma ve geliştirmeye büyük miktarlarda yatırımlar yapmaktadır. Dünya çapında, yol güvenliğini ve trafikle ilgili düzenlemeleri teşvik eden kuruluşlarla ve araştırma enstitüleri ile yoğun bir şekilde işbirliği yapmaktadır. Ayrıca bu alandaki trendleri sürekli olarak analiz ederek, oto koltuklarının üretimini sağlar.Türkiye Distribütörü

Bebek Yaşam BeSafe ve Mima Ürünlerinin Türkiye'deki Tek Yetkili Distribütörü

Kargo

500TL Ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo Bizden

Satış Desteği

+90 212 620 2142 numaralı telefondan satın alma konularında destek sağlıyoruz!

%100 Garanti

Kullanım Ömrü Boyunca Garanti

Instagram’ daki Stil Sahibi Annelerimiz