mima Hakkında

Kozmopolit bir anlayışla tasarlanmış modern ve devrim niteliğinde ürünlerle kendi stilinizi oluşturun

Mima markası 2009 yılında, Davy ve Yolanda’nın iki çocuk sahibi olması ile yarının ebeveynlerinin yaşamlarına biraz da olsa yardım etme isteğiyle yola çıkmıştır. Hollandalı tasarımcı Davy Kho, geçmişte Almanya, Paris ve tüm dünyanın tasarımın başkenti olarak kabul ettiği Milano’da çalışmış, mama sandalyeleri, telefonlar, kahve makineleri ve uçaklarda kullanılan mobilyalara kadar birçok ürüne tasarımlarıyla yön vermiştir.

Davy ve Yolanda İspanya, Valensiya’ya yerleşip, şık ve kozmopolit çocuk bakım ürünleri üretmek için, bir takım hayaller listesi üzerinden çalışmaya başladılar. Yenilikçi tasarımların sonunda, mima markası ile çocuk ürünleri üretmeye başladılar.

Mima’nın tasarımlarında, Davy’nin ürün tasarım yeteneği ile Yolanda’nın moda tasarımındaki deneyimleri birleşerek şık, estetik ve yenilikçi, herkesin hafızalarında yer edinen Hollanda stilini yansıtan ürünler ortaya çıkmıştır. Bugünün mima’sı bilinçli ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamak için pratik ama zarif ürünler sunmak amacıyla kapsamlı bir araştırma sonucu doğmuştur.

Seride bulunan mima xari, ultra kompakt ve zarif tasarımının yanı sıra, engebeli zeminlerin sarsıntısını azaltan süspansiyon sistemiyle, kullanıcısına rahat bir sürüş keyfi yaşatırken, ultra hafif ana gövdesi sayesinde kolaylıkla katlanan özelliğe sahiptir. Mima xari çift yönlü kullanılabilir oturma ünitesiyle, bebeklerin keyifli bir şekilde seyahat etmesine sağlarken, her iki yönde bulunan 3 kademeli ayarlanabilen yatış pozisyonu sayesinde de bebeklerin mışıl mışıl uyumasına imkan verir. Mima bebek arabası yenilikçi ve çağdaş bir anlayışla üretilerek, oturma ünitesi içerisinde bulunan patentli dahilinde portbebe ile kullanıcılarına pratik bir çözüm sunar. Mima modern ve elegant şıklığa sahip aynı zamanda pratik bebek arabası ve aksesuarları ile 2009 yılında Kind & Jugend fuarında bebek arabası kategorisinde tasarım ve innovasyon ödülünü de almaya hak kazanmıştır. İşlevsellik ve zarafetle mükemmel bir denge sağlayan mima, size ve sevdiklerinize taze fikirler sunmak için çabalıyor.

Seriye yeni eklenen mima zigi şık ve kompakt bir bebek arabasıdır. Zarif, modern ve mima-vari görüntüsünün altında zigi, tecrübeli mühendisliğini de içinde barındırıyor. Sağlamlığı ve dayanıklılığının yanında oldukça hafif olup, kullanımı da son derece kolaydır. Zarif görüntüsü, kolaylıkla tek elle ve kompakt katlama özelliği ile birleşince zigi aileler için hareket halindeyken en sevilen yol arkadaşı haline geliyor.

Hollandalı tasarımcı Davy Kho, mima bebek arabaları, patentli koza koltuğu ve çığır açan malzeme kullanımına stil ve konfor katarak, tasarımın sınırlarını zorlayıp daha birçok fikri, halen geliştirilen mima kreasyonları listesine eklemeye devam ediyor.

Türkiye Distribütörü

Bebek Yaşam BeSafe ve Mima Ürünlerinin Türkiye'deki Tek Yetkili Distribütörü

Kargo

500TL Ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo Bizden

Satış Desteği

+90 212 620 2142 numaralı telefondan satın alma konularında destek sağlıyoruz!

%100 Garanti

Kullanım Ömrü Boyunca Garanti

Instagram’ daki Stil Sahibi Annelerimiz