mima Hakkında

Kozmopolit bir anlayışla tasarlanmış modern ve devrim niteliğinde ürünlerle kendi stilinizi oluşturun

Kendi mima’nı Tasarla!

Tasarım harikası mima xari bebek arabası kozmopolit bir anlayış ile elegant ve vintage görünüm sunarak her annenin kendi stilini oluşturmasını sağlar.

Mima Xari Portbebeli Bebek Arabası

Kozmopolit bir anlayışla çağdaş ve devrim niteliğindeki tasarımı sayesinde elegant ve vintage görünüm sunarak her annenin kendi stilini oluşturmasını sağlar.

Şase, koltuk rengi ve başlangıç paketinizi seçin kendi stilinize en uygun mima Xari’yi oluşturun!

kendi mima’nı tasarla


0%

  Kendi Tarzını Oluştur ve Özgür Ol!

  Şıklık, estetik ve modernliği bir arada sunan Mima Xari annelere tarzlarını özgürce yansıtma olanağı sunar. Değiştirilebilen aksesuarları ile kombinlerini istedikleri şekilde çoğaltabilirler.

  • Değiştirilebilen renkli şase, iç ped ve oturma üniteleri ile annelere kendi tarzına göre bebek arabasını yaratma özgürlüğü verir.

  Yenilikçi ve patentli koza koltuğu sayesinde doğumdan itibaren 19 kg'a kadar kullanılabilir. Şık ve kıvrımlı koza koltuğu 15 saniyede portbebeye dönüşür. Oturma ünitesi içerisinde bulunan portbebe ile kullanıcılara pratik bir çözüm sunar. Mima Xari’nin kıvrımlı kozanın fermuarı açıldığı takdirde koltuğun içinden portbebe gün yüzüne çıkıyor.


  Devrimsel ve ergonomik-destekli malzemeler olan EVA köpüğü, ultra-çağdaş bir his sunar ve gündelik kullanım için ideal olacak şekilde hijyen sağlar.  • Deri görünümlü kumaşları sayesinde oldukça zarif olan ve vintage bir görünüm sunan, şık ve stiline düşkün anneler için vazgeçilmez bir alternatiftir.
  • Arabanın oturma kısmı bebek veya çocuk için en iyi ergonomik desteği oluşturacak şekilde tasarlanmış ve bebeğin konforlu, doğru ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmesini sağlar.
  • 5-nokta emniyet kemeri ile birlikte, kol desteği de içererek daha güvenli bir seyahat olanağı sunar.  Zorlu Şehir Hayatına Uygun

  Çağdaş şehir hayatı düşünülerek ultra kompakt ve zarif olarak tasarlanmıştır, ön tekerlekler 360 derece ve sabit kullanılabilir; ayrıca arka tekerlekler zor ve engebeli zeminlerin sarsıntısını azaltan süspansiyon sistemiyle donatıldığı için kullanıcıya rahat bir sürüş keyfi sağlar. Spor ayakkabılarında kullanılan air teknoloji ile üretilen yüksek dirençli çıkarılabilir tekerleklere sahiptir.

  • Ön tekerlekler 360º ve sabit kullanılabilir, arka tekerlekler zor ve engebeli zeminlerin etkisini azaltabilecek süspansiyon sistemi ile donatılmıştır. Spor ayakkabılarında kullanılan air teknoloji ile üretilen yüksek dirençli çıkarılabilir tekerleklere sahiptir.

  Kolay ve güvenli fren sistemini ayağınızla yapacağınız tek hamle ile aktif hale getirebilirsiniz.


  İki bölmeli sepeti ile ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Arka bölmedeki sepet ise büzgülüdür.


  • Gövde mekanizması sayesinde koltuk iki kademeli olarak aşağıya ve yukarıya ayarlanabilir; 3 kademeli yatış pozisyonuna uygun olarak da kullanılabilme imkanı sağlar.
  • Ultra hafif ana gövdesi sayesinde; şase ünite ile şase ünitesiz ve ünitesiz - tekerleksiz olarak 3 farklı katlama olanağı sunuyor.

  Özellikler;

  • Portbebe ile birlikte ana gövde ağırlığı 11.7 kg'dır.
  • Koltukla birlikte ana gövde ağırlığı 13.4 kg'dır.
  • Taşıma kapasitesi 19 kg.
  • Portbebesi sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir.

  Türkiye Distribütörü

  Bebek Yaşam BeSafe ve Mima Ürünlerinin Türkiye'deki Tek Yetkili Distribütörü

  Kargo

  500TL Ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo Bizden

  Satış Desteği

  +90 212 620 2142 numaralı telefondan satın alma konularında destek sağlıyoruz!

  %100 Garanti

  Kullanım Ömrü Boyunca Garanti

  Instagram’ daki Stil Sahibi Annelerimiz